Pasja rodzi się latami

Od zawsze nasza rodzina Lekkich aktywnie spędzała wolny czas. Wszystko zaczęło się 10 lat temu, kiedy przeprowadziliśmy się do domu na wsi. Aby zaoszczędzić trochę pieniędzy, zaczęliśmy całą rodziną sami wykonywać elementy małej architektury drewnianej do ogrodu oraz remontowaliśmy meble. Pasją do majsterkowania zaraziła się Ewelina, która później postanowiła wybrać studia projektowe.

Pasja rodzi się latami
ASP i projektowanie

ASP i projektowanie

Ewelina podjęła studia na Akademii Sztuk Pięknych
w Krakowie na wydziale Architektury Wnętrz. Dosyć szybko uświadomiła sobie, że projektowanie mebli sprawia jej najwięcej przyjemności i to właśnie z tej specjalizacji obroniła dyplom. Studia drugiego stopnia podjęła już na Wydziale Form Przemysłowych.

Technik stolarz

Studia nauczyły kreatywnego myślenia i obsługi programów komputerowych, ale bez fachu w rękach nic nie zdziałasz. W trakcie studiów na ASP w weekendy postanowiła uczyć się tradycyjnego rzemiosła. Po odbyciu kursów praktycznych i teoretycznych zdała państwowy egzamin, gdzie uzyskała tytuł Technika Stolarza.

Pasja sposobem na życie

Pasja sposobem na życie

Renowacja mebli jest świetnym sposobem na poznanie budowy i konstrukcji mebli oraz starych technik stolarskich. Wierzymy, że każdy mebel zasługuje na drugą szansę. Nasza miłość do mebli, drewna i tkanin podsunęła nam pytanie – dlaczego pasji nie przekuć na sposób życia? Od momentu udzielenia odpowiedzi na to proste pytanie, staramy się wypełniać nasze obowiązki z pasją oraz zaangażowaniem. Szanujemy ludzi i naturę, dlatego nie wybaczamy sobie fuszerki i niedbałego podejścia do pracy.